100% autentne

Esitletavad kunstiteosed on sertifitseeritud maailma hinnatuima Salvador Dali graafiliste tööde eksperdi Frank Hunteri poolt.

Salvador Dali taieste turg on keeruline. Seda saatsid võltsinguskandaalid juba meistri eluajal. Et luua tohutu töövõimega kunstniku repertuaaris korda, hakkasid Dali ja tema sõber Albert Field koostama kataloogi, kus oleks kirjas kõik kunstniku graafilised tööd koos pealkirjade, numeratsioonide, suuruste, paberimarkide, väljaandjate ja muude salamärkidega, luues kollektsionääridele hindamatu tööriista.

1996. aastal nägigi ilmavalgust “The Official Catalog of the Graphic Works Of Salvador Dali” (Salvador Dali Archives), mis sisaldab üle 1600 erineva graafilise teose.

Frank Hunter oli kataloogi koostamise ajal Fieldi assistent, kes tegi raamatu koostamisel ära väga suure töö. Pärast Fieldi meie hulgast lahkumist 2003. aastal sai Hunterist Fieldi mantlipärija.

Frank Hunter on kataloogi välja andnud Salvador Dali Archives Ltd juht ja omanik, kes on spetsialiseerunud Dali graafiliste tööde sertifitseerimisele. Tegemist on ühe vähese veel igapäevaselt tegeva eksperdiga, kes tundis Salvador Dalid isiklikult (tutvusid 1969. a).

Ta nägi korduvalt isiklikult pealt, kuidas meister lõi oma surematut loomingut ja signeeris valmistöid. Tema käe alt on läbi käinud tuhandeid Dali taieseid.

Hunter on olnud eksperdina võtmetunnistaja mitmetes suuremates võltsingujuhtumites, ta on teinud koostööd Föderaalse Juurdlusbürooga ning lisaks on Hunter ka Dali allkirjaekspert, andes sellega väljastatud sertifikaadile topelt turvatunde.

Kõige kindlam ja turvalisem on soetada endale Frank Hunteri poolt sertifitseeritud originaalne Salvador Dali graafiline teos.

Tema koostatud sertifikaat tõstab automaatselt töö väärtust, kuna aastakümnete jooksul on just Hunterist kujunenud välja Salvador Dali graafika autentimisel absoluutne tipp, kelle teenust kasutavad erinevad kunstihuvilised üle terve maailma.

Frank Hunteriga on võimalik ühendust võtta läbi tema veebilehe www.daliarchives.com. Seal on olemas ka kõik vajalik info sertifitseerimisprotessi kohta.

Antud infosektsioon on Frank Hunteriga kooskõlastatud ja tema poolt heaks kiidetud.